Завантажити ще

Вартість біткоїну перевищила 70 тисяч доларів – це історичний максимум

Вартість біткоїну перевищила 70 тисяч доларів – це історичний максимум
Фото: pixabay.com

На торгах 8 березня вартість біткоїну вперше в історії перевищила позначку 70 тисяч доларів. Цей абсолютний історичний максимум протримався недовго - невдовзі біткоїн знову знизився в ціні. Про це пише Reuters.

Вдень під час торгів біткоїн піднявся до $70 105. Потім валюта швидко впала і торгувалася вже на рівні трохи більше 68,3 тисячі. При цьому аналітики запевняють, що попит на "крипту" зростатиме, а вартість біткоїну ще не досягла можливого максимуму.

Експерти крипторинку вважають, що першопричиною історичного зростання біткоїну стала масова хвиля покупок, що продовжується, з боку нових біржових фондів (ETF), які базуються у США і працюють з біткоїном. Ціна біткоїну становила близько 45 тисяч доларів, коли ці ETF розпочали свою роботу 11 січня. Після короткочасного падіння до рівня 39 тисяч доларів, біткоїн швидко піднявся до понад 50 тисяч доларів до середини лютого. Після того як ціна кілька тижнів коливалася близько 51 тисячі доларів, наприкінці місяця вона знову почала стрімко зростати.

Новини по темі: біткоіни криптовалюта