Завантажити ще

Маск вперше за дев'ять місяців більше не найбагатша людина світу - поступився місцем Безосу

Маск вперше за дев'ять місяців більше не найбагатша людина світу - поступився місцем Безосу
Фото: instagram.com/jeffbezos

Засновник Amazon Джефф Безос обігнав Ілона Маска й очолив рейтинг мільярдерів Bloomberg. Ілон Маск вперше за дев'ять місяців більше не є найбагатшою людиною у світі.

5 березня агентство оцінило статки Джефф Безоса у 200 мільярдів доларів, а статки Ілона Маска - у 198 мільярдів доларів.

Маск втратив перше місце у рейтингу Bloomberg після того, як акції Tesla Inc. впали на 7,2% 4 березня Акції Tesla впали після того, як попередні дані показали, що постачання із заводу в Шанхаї впали до найнижчого рівня більш ніж за рік.

Тим часом Amazon демонструє найкраще зростання онлайн-продажів з початку пандемії. Акції Amazon виросли більш ніж удвічі з кінця 2022 року і знаходяться безпосередньо поблизу рекордного максимуму.

Переважна частина стану Безоса пов'язана з його 9%-ною часткою в Amazon. Він є найбільшим акціонером інтернет-магазину навіть після того, як минулого місяця продав 50 мільйонів акцій на суму близько 8,5 мільярда доларів.

У 2017 році Джефф Безос вперше випередив співзасновника Microsoft Inc. Білла Гейтса як найбагатша людина у світі.

Третє місце у рейтингу 500 найбагатших людей світу посідає Бернар Арно (197 мільярдів доларів), четверте – Марк Цукерберг (179 мільярдів доларів). Замикає п'ятірку Білл Гейтс зі статками 150 мільярдів доларів.

  • Bloomberg оновлює цифри у своєму рейтингу щодня наприкінці торгового дня у Нью-Йорку.
  • У грудні онука засновника L'Oreal Франсуаза Бетанкур-Маєрс стала першою у світі жінкою, чий статок перевищив 100 мільярдів доларів.