Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Україна та Польща провели переговори про деблокаду кордону, його закриття не обговорювалося

Україна та Польща провели переговори про деблокаду кордону, його закриття не обговорювалося
Фото: suspilne.media

Представники України та Польщі у середу, 28 лютого, провели переговори про розблокування кордону. При цьому варіант зупинення торгівлі та закриття кордону не згадувався. Про це повідомляє торговий представник України Тарас Качка у Facebook.

- Насичені переговори з міністром розвитку та технологій Польщі Кшиштофом Гетьманом та міністром сільського господарства Чеславом Секерським... За всі чотири години переговорів опція закриття кордону не згадувалась. Як досить чітко сказав прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск, це було б дуже болючим рішенням для наших економік. Припинити навіть на день торгівлю, яка у річних параметрах становить 11,7 млрд доларів (а за польською статистикою навіть більше) – це дуже болісно. Не кажучи вже про транзит, який життєво важливий для України, – розповів він.

Він наголосив, що представники Польщі та України змогли порозумітися і працюють над конструктивним рішенням, як розблокувати кордон та врахувати інтереси фермерів Польщі та України. Це непросто, але можливо, зазначив Качка.

Новини по темі: блокада Кордон Польща