Завантажити ще

Біткоїн перевищив психологічну позначку в 60 тисяч доларів і наближається до рекорду

Біткоїн перевищив психологічну позначку в 60 тисяч доларів і наближається до рекорду
Фото: pixabay.com

Котирування біткоїну, найбільш популярної у світі криптовалюти, у середу, 28 лютого, перевищили 60 тис дол. Це найбільше зростання з листопада 2021 року. При цьому аналітики вважають, що зростання вартості біткоїну продовжиться, повідомляє Bloomberg.

У новому році біткоїн зріс у ціні більш ніж на 45%. Серед головних причин цього експерти називають успішний запуск американських біржових фондів біткоїнів, які залучили понад 6 млрд дол. з початку торгів у січні. Вони дали інвесторам можливість отримати доступ до токенів за допомогою традиційних брокерських рахунків, а не через криптовалютні стартапи. Останні потрапили під тиск уряду після низки банкрутств та скандалів.

При цьому аналітики прогнозують ще суттєвіше зростання вартості криптовалюти і навіть встановлення нового рекорду. При цьому станом на середу, 28 лютого, загальна капіталізація ринку криптовалют перетнула позначку 2 трильйони доларів. Такий результат зафіксували вперше за майже два роки.

  • Біткоїн - перша і найвідоміша з багатьох інших віртуальних валют. Головною її перевагою вважається неможливість підробки, оскільки кожна «монета» — це набір даних, ретельно захищений від злому та копіювання за допомогою різних криптографічних методів захисту.
  • Свій історичний максимум біткоїн встановив у листопаді 2021 року – тоді вартість криптовалюти становила 69 тис дол.
Новини по темі: біткоіни криптовалюта