Завантажити ще

Кабмін встановив норми продажу сигарет та алкоголю в Duty Free

Кабмін встановив норми продажу сигарет та алкоголю в Duty Free
Фото: boryspil.mydutyfree.net

В умовах воєнного стану уряд встановив контроль за продажем товарів у Duty Free: обмежено придбання тютюнових виробів та алкоголю однією особою до 2 пачок сигарет та 2 літрів алкоголю на добу. Про це повідомила пресслужба відомства.

- Кабмін ухвалив це рішення для ліквідації схеми ухилення від сплати податків при реалізації тютюнових виробів та алкогольних напоїв у магазинах безмитної торгівлі (Duty Free), - йдеться у повідомленні.

З метою контролю за продажем алкоголю та тютюнових виробів у магазинах Duty Free встановлено порядок обміну інформацією між Держприкордонслужбою, ДПС, Держмитслужбою та самими магазинами. Це робиться задля ідентифікації покупців.

  • 30 серпня президент України Володимир Зеленський підписав закон про обмеження продажу тютюнових виробів та алкогольних напоїв у магазинах Duty Free. Новий закон обмежує продаж тютюнових виробів у магазинах безмитної торгівлі: не більше 50 сигарет, 10 сигар або 20 сигарил одній людині протягом доби.
  • 10 серпня Рада на час воєнного стану заборонила продавати в магазинах безмитної торгівлі сигарети, вироблені в Україні.
  • Після початку війни в Україні залишилося 15 магазинів безмитної торгівлі. Перед вторгненням РФ їхня більшість знаходилася в аеропортах, а тепер залишаються на наземних пунктах пропуску на західному кордоні України.

 

Новини по темі: сигарети Алкоголь спецмита