Завантажити ще

Фонд держмайна відкрив сайт із даними санкційних активів росіян

Фонд держмайна відкрив сайт із даними санкційних активів росіян
Фото: facebook.com/spfu.gov.ua

Фонд державного майна запустив сайт із переліком усіх заарештованих активів росіян та колаборантів, які були передані до управління відомства. Тепер ознайомитись із цим списком може кожен українець. Про це повідомляє пресслужба Фонду держмайна.

До реєстру внесено інформацію про 136 санкційних активів - це майно російських олігархів Михайла Шелкова, Володимира Євтушенкова, Аркадія Ротенберга, херсонського колаборанта Володимира Сальдо, російського сенатора Сергія Цекова, президента-втікача Віктора Януковича та інших. Арештоване майно надалі буде виставлене на приватизацію чи оренду через систему Prozorro. Там кожен охочий у режимі реального часу зможе стежити за перебігом аукціону, розповіли у Фонді.

- Реєстр був запущений з метою інформування української громадськості та іноземних партнерів про стан справ з усіма конфіскованими активами, що перебувають в управлінні Фонду. Важливо, щоб кожен у кілька кліків міг дізнатися все про арештоване майно колаборантів чи російських олігархів, яке надалі може дати прибуток державі, – розповів перший заступник голови Фонду держмайна Денис Шугалій.

У відомстві запевняють, що список заарештованих активів збільшуватиметься. Адже найближчим часом до Фонду планується передати ще близько 500 об'єктів російських олігархів та українських колаборантів.