Завантажити ще

Українські підприємці вперше з квітня 2022 року знову можуть реєструвати бізнес на Google-картах

Українські підприємці вперше з квітня 2022 року знову можуть реєструвати бізнес на Google-картах
Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

Українські підприємці знову можуть реєструвати бізнес на картах Google. Про це 7 вересня повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

- Команда Мінцифри працювала спільно з Google, що дало змогу знову додавати нові об’єкти, залишати коментарі тощо. Український бізнес має дієвий інструмент для просування та пошуку нових клієнтів, — написав Федоров у своєму телеграм-каналі.

Міністр цифрової трансформації подякував Google за “зважене й справедливе рішення”. За словами Михайла Федорова, воно допоможе українським підприємцям, які попри повномасштабну війну “розвиваються, створюють нові робочі місця та підтримують економіку держави”.

Федоров нагадав, що у квітні 2022 року Google заблокував для України можливість користуватися Google business та додавати нові обʼєкти на карти через безпекові фактори. Українці не могли публікувати відгуки, ставити запитання та додавати інформацію про свій бізнес.

Пресслужба Міністерства цифрової трансформації України уточнила, що Google відкрив можливість створювати та редагувати профілі бізнесу за зверненням Мінцифри.

- Google застосує спеціальний контроль спаму, щоб майданчик використовували за призначенням. Наразі сервіси не будуть доступні на тимчасово окупованих територіях і в регіонах, де тривають активні бойові дії, — зазначили в Мінцифри.

5 вересня Верховна Рада повернула обов'язкове декларування для чиновників, але публічний реєстр поки що не відкриють нібито з міркувань безпеки.