Завантажити ще

Резніков заявив, що волонтери покривають лише 3% від того, що йде на фронт

Резніков заявив, що волонтери покривають лише 3% від того, що йде на фронт
Фото: Getty Images

Один день війни обходиться українському бюджету в 100 мільйонів доларів. Це набагато більше, ніж збирає будь-який волонтерський фонд, заявив міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю «Укрінформу».

- День війни коштує нам 100 мільйонів доларів. А тепер візьміть бюджети всіх поважних великих волонтерських фондів, подивіться, скільки вони збирають. І держава, яка витрачає 100 мільйонів доларів на добу в цілому. От просто вдумайтеся. Тому несправедливо пред’являти претензії державі - військово-політичному керівництву, всім - від місцевих керівників до парламенту, уряду, президента, що все роблять волонтери. Це не так. Насправді це роблять громадяни України - ті, хто працюють, тому що вони сплачують податки і ці податки йдуть до бюджету, а з цього бюджету йдуть в тому числі  і на армію. Армія сьогодні - найбільший споживач коштів, - сказав Резніков.

За словами міністра, поставки від волонтерів від 24 лютого 2022 року і донині – це 3% від усього, що «потрапило на війну».

- Але я знаю всі бюджети, витрачені на поставки для війська, - ті, які  волонтери забезпечують і офіційно держава. Можу вам сказати, що поставки від волонтерів з 24 лютого 2022 року по сьогоднішній день - це 3%  від усього, що потрапило на війну, - заявив Резніков.

Міністр сказав, що від початку повномасштабного російського вторгнення Україна отримала від партнерів близько $100 млрд допомоги у вигляді озброєння та військової техніки.

Інтерв'ю було записано до того, як Олексій Резніков подав у відставку з посади міністра оборони. Комітет Ради з питань оборони вже підтримав його звільнення, далі за це мають проголосувати депутати на засіданні.