22 травня
Завантажити ще

Унікальний світовий досвід може стати основою для законодавчих «криптоініціатив» в Україні - інвестор Сергій Тронь

Унікальний світовий досвід може стати основою для законодавчих «криптоініціатив» в Україні - інвестор Сергій Тронь

Україна має у своєму розпорядженні весь необхідний ресурс для глобального гравця у світі майнінгу. Найголовніше – використати потенціал післявоєнного періоду для швидкого зростання економіки. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю виданню "Вести" висловив український криптоінвестор, власник компанії White Rock Management Сергій Тронь.

«Україна такі потужності однозначно є. Особливо, якщо ми розуміємо під цим напрямком величезні інвестиції та найефективнішу боротьбу з корупцією», - упевнений інвестор.
Він звернув увагу в цьому питанні на підготовку професіонала у цій сфері:

«Найважливіший етап підготовки спеціаліста – це його базові знання. Українці – високоосвічена, навчаємось і працьовита нація, яка може за короткий період часу опанувати знання».

Застосування людського потенціалу до технологічних завдань, вважає Сергій Тронь, дасть швидкий економічний результат для країни.

«Наразі нагромаджено унікальний світовий досвід, який може стати основою для законодавчих ініціатив в Україні. Все, що потрібно, це переймати найефективніший і найкорисніший досвід, враховуючи при цьому нашу специфіку та підходи. Але загалом не потрібно винаходити велосипед: потрібно просто відкритись прогресу та інноваціям», - заявив інвестор.

На запитання, чи зможе допомогти впровадження криптовалюти викорінити корупцію в Україні, інвестор відповів позитивно.

«Біткойн працює на алгоритмі блокчейну, тобто відкритої книги реєстру, яка є доступною для всіх. Запис у блокчейні неможливо переписати або підробити. Відкритість алгоритму може мінімізувати корупційну складову», – вважає Сергій Тронь.

Він додав, що біткойн – це продукт сучасного відкритого суспільства, яке підтримує технології.

«Держава не повинна мати авторитарну функцію контролю над фінансовою системою. Його завдання – це захист громадян та свобода вибору для кожного», - упевнений інвестор.