18 травня
Завантажити ще

Біткойн – це вже масштаб не лише суспільного, а й державного рівня – Сергій Тронь

Біткойн – це вже масштаб не лише суспільного, а й державного рівня – Сергій Тронь
Фото: ubr.ua

Біткойн накопичуватимуть нарівні із золотовалютним резервом. Про це в ексклюзивному інтерв'ю UBR заявив відомий український криптоінвестор, засновник холдингу White Rock Management Сергій Тронь.

«Я давно говорив, що в майбутньому біткойн стане глобальним галузевим індексом, на який просто потрібно буде орієнтуватися. Багато успішних країн, наприклад ОАЕ (Абу-Дабі), вже інвестували мільярди доларів у майнінг біткойну, який накопичуватимуть нарівні із золотовалютним резервом», – пояснив Сергій Тронь.

Він повідомив, що кількість людей, які цікавляться біткоіном, «зростає в геометричній прогресії, і навчання в цьому відіграє істотну роль».

Бізнесмен також підкреслив, що криптоскептики – це нормально, якщо говорити про здорове та конкурентне суспільство, що невластиво авторитарним країнам.

«Скептики були їсти і будуть, і, мабуть, такими є закони реальності. Не може бути абсолютно єдиної думки. Але хочу попередити: зараз ті, хто вивчає криптовалюту, за рік-два можуть стати успішними бізнесменами та брати на роботу тих, хто скептично налаштований щодо "крипти"», – попередив інвестор.

Він пояснив це скептицизм частково розвивається через те, що авторитарні країни прагнуть контролювати суспільство та економіку.

«А біткойн відповідає принципам свободи і цим продиктовано ставлення до нього. Як ми знаємо, є спроби і в демократичних країнах заперечувати, контролювати біткойн. Але різниця у цьому, що у авторитарних країнах цього націлюється вся правляча еліта, весь режим. Тоді як у демократичних країнах завжди процвітатиме плюралізм думок», — упевнений Сергій Тронь.

Криптоінвестор загалом підтримує думку, що біткойн чекає стрімке зростання.

«Багато чинників вказують на стрімке зростання біткойну в найближчі 8-14 місяців. Біткойн – це нова революційна технологія, заснована на відкритих та прозорих технологіях, здатних допомогти сучасному суспільству стати успішнішим. Це і філософія, спосіб мислення. А з огляду на те, що цілі країни переходять на розрахунки в біткоїні, то це вже й масштаб громадського, економічного, політичного та державного рівня», — спрогнозував Сергій Тронь.

Новини по темі: біткоіни