23 травня
Завантажити ще

Міненерго: Енергосистема зберігає профіцит потужності, відключень немає

Міненерго: Енергосистема зберігає профіцит потужності, відключень немає
Фото: energo.dtek.com

В енергосистемі України зберігається надлишок потужності, всі потреби споживачів по країні забезпечені. Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

- Генерація із запасом забезпечує необхідні обсяги потужності для потреб споживачів електроенергії по всій країні. Продовжується відновлення пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів мережевої інфраструктури. Зокрема, за останню добу заживлювалося 6,8 тис. споживачів у Донецькій області, близько 2 тис. – у Сумській, Харківській та Херсонській областях, – розповів міністр енергетики України Герман Галущенко. - Генерація із запасом забезпечує необхідні обсяги потужності для потреб споживачів електроенергії по всій країні.

Днем раніше в енергосистемі зберігався профіцит, але через негоду у двох областях сталися аварійні відключення світла, сповістили у міністерстві.

Раніше в Укренерго розповіли, що на сьогоднішній день найскладніша ділянка енергетичного фронту збігається із найгарячішою зоною бойових дій. Саме у Донецькій, Луганській та Харківській областях фіксують найбільшу кількість руйнувань енергооб'єктів, а їхній ремонт ускладнюється постійними обстрілами загарбників.