Завантажити ще

В "Укренерго" запевнили, що у найближчі 6 місяців електроенергії буде достатньо

В
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Україна зможе забезпечити мешканців країни електроенергією у найближчі півроку. Про це заявив голова НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.

– У найближчі 6 місяців у нас в енергосистемі буде достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів. Українська енергосистема є частиною європейської, а отже, ми матимемо можливість імпортувати електроенергію, якщо нам не вистачатиме своєї – і це дуже важливий чинник енергетичної безпеки країни, - заявив Кудрицький.

За його словами, Україна матиме збалансовану ситуацію в енергосистемі з урахуванням весняно-літнього періоду.

- А вже до наступної зими треба добре підготуватись. Відновити, насамперед, роботу тих енергоблоків на теплових, гідроелектростанціях, які були пошкоджені, та максимально мобілізувати всі ресурси енергосистеми, щоб гідно, без відключень пройти зиму, - наголосив він.

Із жовтня метою росіян стали енергооб'єкти України. В опалювальний період війська РФ завдавали масованих атак по них, внаслідок чого в нашій країні був значний дефіцит електрики. В результаті десятки населених пунктів були знеструмлені, а електромережі зазнали серйозних пошкоджень.

Новини по темі: Електроенергія електрику