19 травня
Завантажити ще

ООН відновила виплати для переселенців: як отримати допомогу

ООН відновила виплати для переселенців: як отримати допомогу
Фото: Гергері Месарсек із сайту Pixabay

Агентство Організації об'єднаних Націй у справах біженців знову відкрило реєстрацію на отримання грошової допомоги для внутрішніх переселенців та громадян, які постраждали від війни. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з реінтеграції окупованих територій.

- На допомогу можуть розраховувати люди, які раніше не отримували виплати від міжнародних організацій та мають дохід менше 5400 гривень на місяць. У пріоритеті – найбільш незахищені верстви населення, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, для подання заявки громадянам необхідно звернутися до пункту збору даних у своєму регіоні або до мобільної групи, яка здійснює виїзди в межах області.

– Для заповнення заявки при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дітей, номер банківської картки, будь-які документи, що підтверджують належність до категорії вразливості, – наголосили у Мінреінтеграції.

Для подання заявки повинні бути присутніми всі члени сім'ї, за винятком маломобільних громадян. Для таких сімей допускається реєстрація без їх присутності за оригіналами документів при наданні медичної довідки, що підтверджує їхній стан здоров'я.

Новини по темі: Виплати допомога ООН