14 червня
Завантажити ще

В Україні оновили список громад по виплатам переселенцям

В Україні оновили список громад по виплатам переселенцям

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб оновило перелік територіальних громад, мешканці якої можуть розраховувати на державну допомогу як внутрішньопереміщені переселенці. Про це повідомляється на сайті відомства.

- Наказом від 9 лютого 2023 р. № 41 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окуповані РФ. Таким чином, до оновленого списку територій можливих та активних бойових дій увійшли населені пункти у Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській, Запорізькій областях, - йдеться у повідомленні.

Згідно з документом, право на виплати мають особи, які виїхали з населених пунктів, які включені до переліку як території: можливих бойових дій, активних бойових дій, тимчасово окупованих Російською Федерацією, на яких не визначено дату завершення бойових дій (дата припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації РФ. Повний список громад - ТУТ.

Також у Мінреінтеграції нагадали, що список періодично оновлюється відповідним наказом Мінреінтеграції. Зміни у ньому затверджуються за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.