Завантажити ще

За недотримання графіків відключень оштрафували ще два обленерго, всього вже одинадцять

За недотримання графіків відключень оштрафували ще два обленерго, всього вже одинадцять
Фото: t.me/Укренерго

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг ( НКРЕКУ ), оштрафувала АТ «Хмельницькобленерго» та АТ «Полтаваобленерго» на 85 тис. грн. за недотримання справедливих графіків відключень. Таке рішення ухвалило НКРЕКУ на своєму засіданні 31 січня.

Вищезгадані ліцензіати нерівномірно розподіляли участь споживачів у заходах щодо розвантаження енергосистеми. У комісії наголосили, що при застосуванні аварійного розвантаження оперативним персоналом обленерго він не повинен допускати дискримінації між користувачами та забезпечувати максимально можливий рівномірний розподіл обсягів зниження споживання між споживачами.

Крім того, регулятор анонсував проведення перевірок шести обленерго: АТ «Вінницяобленерго», ПрАТ «Закарпаттяобленерго», ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі», ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», АТ «Полтаваобленерго» та ПАТ «Черкасиобленерго».

Напередодні НКРЕКУ оштрафувала ще «Львівобленерго», «Закарпаттяобленерго», ДПЕК «Київські регіональні електромережі» та «Полтаваобленерго». Загалом за останні два тижні комісія оштрафувала вже 11 обленерго з урахуванням рішень, ухвалених сьогодні.