Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

"Укренерго": Дефіцит потужності залишається значним, найскладніша ситуація на Одещині

Фото: REUTERS

Споживання електроенергії у вихідні зменшилося, але дефіцит потужності в українській енергосистемі залишається значним. Про це повідомляє прес-служба "Укренерго".

- Внаслідок російських ракетних та дронових атак пошкоджено електростанції (генеруючі потужності) та високовольтну мережу. Атака росіян 26 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком об'єктам високовольтної мережі. Втім, енергосистема все ще відновлюється після попередніх серій ворожих ракетних обстрілів, які спричинили пошкодження енергоблоків електростанцій, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у компанії, в результаті виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання.

- Продовжується відновлення об'єктів енергетичної інфраструктури, пошкоджених під час масованої атаки 26 січня. Найскладніша ситуація в Одеській області, де через значні пошкодження відновлення планової схеми харчування регіону потрібно більше часу, ніж раніше, - наголосили в "Укренерго".

Українські енергетики наголосили, що виробники електроенергії та обленерго постійно працюють над відновленням пошкоджених об'єктів, але після кожної наступної атаки росіян по енергетичній інфраструктурі відновлення стає дедалі складнішим.