Завантажити ще

Monobank стане у Польщі банком Stereo для українців

Monobank стане у Польщі банком Stereo для українців
Фото: Інстаграм Олега Гороховського

Український Monobank планує розпочати роботу у Польщі до весни цього року. Про це розповів співзасновник Monobank Олег Гороховський.

– Сьогодні ми відкриваємо попереднє замовлення ще на одне mono. А два mono – це вже stereo. Stereo – назва нашого польського проєкту, – анонсував Горховський. За його словами, банк буде розрахований як на українських біженців, так і поляків.

- За різними оцінками, у Польщі перебуває близько 3 мільйонів українців. Ми розраховуємо насамперед на них, але, звичайно ж, будемо дуже раді полякам. Нам не термується здивувати їх українським рівнем банківського сервісу, - наголосив Олег Гороховський.

Основними функціями, які будуть доступні клієнтам польського «Монобанку», є зручні перекази між картами, пряма оплата за різні сервіси в Польщі (мобільний зв'язок, паркування тощо), а також безкоштовні перекази в Україну. Також співзасновник "Монобанку" пропонує «спілкування українською мовою, дистанційну реєстрацію через Дію, цілодобову та людську підтримку в месенджерах».

Для реєстрації у новому банку необхідно мати PESEL (номер запису у польській системі реєстрації населення).

Новини по темі: monobank Польща відкриття