22 травня
Завантажити ще

Міненерго прогнозує "важкі" дні після атаки РФ: енергомережі сильно пошкоджені

Міненерго прогнозує
Фото: t.me/dtek_ua

14 січня внаслідок російської атаки по українських містах зафіксували пошкодження електромереж у шести областях. У зв'язку з цим найближчими днями очікується складна ситуація з електропостачанням більшості областей. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко у Facebook.

За словами Галущенка, росіяни знову атакували об'єкти генерації та електричні мережі країни. Зокрема прильоти є у Харківській, Львівській, Івано-Франківській, Запорізькій, Вінницькій та Київська областях. Міністр повідомив, що через обстріл у більшості регіонів запроваджуються аварійні відключення.

- Наступні дні будуть тяжкими. Енергетики вже працюють над відновленням постачання електроенергії. Тримаємось! Щодня наближає нашу перемогу!, - наголосив Галущенко.

Як уточнили у ДТЕК, ворог обстріляв дві теплові електростанції, одна з них припинила виробництво електроенергії. За інформацією, агресори потрапили до турбінного відділення енергоблоку станції. Зруйновано один із енергоблоків. Також пошкоджено інші енергоблоки. Пожежники та працівники станції продовжують ліквідацію наслідків ракетного удару.