Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
19 квiтня
Завантажити ще

Якою буде доля криптовалюти у 2023 році: думка експерта

Якою буде доля криптовалюти у 2023 році: думка експерта
Фото: Gerd Altmann с сайта Pixabay

Майбутнє криптовалют та крипторинку в 2023 році райдужне. Про це у розмові з KP.UA розповів Олександр Болтян, аналітик компанії Esperio.

– Через відсутність явних інвестиційних альтернатив на цей ринок приходитимуть гроші, – вважає експерт. – Основні криптовалюти покажуть високу волатильність. Також потрібно звикати до нових фаворитів крипторинку. У січні ми чекаємо на високу волатильність у зв'язку з публікацією даних щодо інфляції США, що позначиться на світовій фінансовій арені.

На думку Болтяна, до середини року вартість біткоїну буде близькою до 20 тис. доларів, хоча не можна виключати і падіння до 12 тис. доларів. Але до кінця року, вважає експерт, у зв'язку із зростанням популярності криптоіндустрії ціни на дрібні та великі монети здивують зростанням до середніх значень минулого року. Звичайно, банківський сектор є звичним способом заощадження коштів по всьому світу, але депозитна прибутковість не дає великого прибутку, тому кількість тих, хто цікавиться криптовалютами, у світі зростає.

- Біткоїн - найвідоміша у світі криптовалюта - сьогодні налічує понад 180 мільйонів користувачів по всьому світу, понад 18 тис. компаній у світі приймають платежі у криптовалюті, - наводить цифри експерт. – Не виключено, що вже до кінця цього року володітимуть біткоїнами близько 500 мільйонів людей у ​​всьому світі. За останнє десятиліття ми стали свідками масштабних змін на ринку криптовалют, намагаємось до всього адаптуватися та бути частиною цього світу.

На початку 2023 криптотрейдери все ще переживають свої найгірші кошмари, пов'язані зі спадом на ринку криптовалют. Але вибір криптовалют дуже багатий, і деякі з них можуть бути кращим вибором, ніж біткоін. Тому, вважає експерт, інвестиційні потоки закінчуватись не будуть. А деякі криптовалюти вже зараз сягають фантастичних результатів і мають шанси на надзвичайно більший зріст своєї вартості у 2023 році.

– У зв'язку з цим, враховуючи неминучість відновлення ринку, можна сказати, що наразі непоганий час для інвестицій, – резюмував Олександр Болтян. - Серед важливих подій майбутніх 12 місяців зазначу, що 2023-й може стати роком, коли конфлікти щодо регулювання нарешті досягнуть свого апогею. Буде запропоновано жорстке регулювання криптовалюти та епічна битва спільноти, щоб боротися з тими її частинами, що загрожують децентралізації. Але довгострокові перспективи для галузі стабільні завдяки тому, що після великого спаду 2022-го криптоіндустрія перегрупується у 2023-му, а ті, хто все ще готовий до великого ривку, кинуться у 2024-й. Тобто поточний рік — це рік виживання, що продовжується, з перспективою повернутися до величезного прибутку найближчими роками. Основна порада полягає в тому, щоб, купуючи популярні криптовалюти, розподіляти грошові потоки.​