Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

"Укренерго": АЕС вийшли на планову потужність, але дефіцит електроенергії зберігається

В Україні продовжується процес відновлення роботи енергосистеми, але обсяги споживання електроенергії збільшились, що вплинуло на показники дефіциту в системі. Про це йдеться у повідомленні "Укренерго ".

- Обсяг споживання електроенергії збільшився порівняно із суботою, що вплинуло на показники дефіциту у системі. Причина – як пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури під час 9-го ракетного удару, так і сезонне зниження температури, - зазначили у компанії.

За даними Укренерго, станом на 18 грудня всі атомні станції вийшли на планову потужність, крім Запорізької АЕС. Атомна станція, яка перебуває під тимчасовою окупацією росіян, залишається у режимі зупинки блоків.

- Усім обленерго доведено ліміти споживання. У разі їх перевищення можуть бути використані аварійні відключення. Для отримання точної інформації в окремому регіоні рекомендуємо стежити за повідомленнями операторів системи розподілу (обленерго), - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у компанії, зараз енергетики продовжують аварійно-відновлювальні роботи по всій Україні у високовольтних та розподільчих мережах та на електростанціях.

Новини по темі: електрику АЕС Укренерго