22 травня
Завантажити ще

Британська компанія придбала резидента "Дія.City"

Британська компанія придбала резидента
Фото: gre4ka.info

Британська глобальна технологічна компанія Adaptavist придбала українську компанію Rozdoum, яка є резидентом "Дія.City". Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, це перший випадок купівлі резидента "Дія.City" іноземною компанією. 

- Сміливість та стійкість українського технологічного бізнесу в умовах війни вражає топові світові компанії… Українська технологічна компанія Rozdum родом із Харкова. Розробляє рішення для цифрової трансформації бізнесу. Незважаючи на активні обстріли міста росіянами, вони жодного дня не зупиняли роботи та зберегли 100% своїх контрактів. Adaptavist вирішив підтримати зростання української компанії та зробити внесок в економічну відбудову України, - наголосив Федоров.

Він висловив впевненість у тому, що надалі кейсів закупівлі українських стартапів глобальними світовими компаніями буде більше.

- Адже попри все український бізнес продовжує розвиватися. А "Дія.City" допомагає йому в цьому. Низькі податки, прозорість та сет ефективних інструментів — все для того, щоб компанії збільшували свою інвестиційну привабливість, ставали конкурентоздатними і підтримували економічну стійкість України, - пояснив міністр.

"Дія.City" – це альтернативна модель ведення IT-бізнесу, «прозорі, комфортні  та стабільні правила гри, зафіксовані законодавчо на 25 років».  Нею може скористатися будь-яка IT-компанія у будь-якому регіоні України.

Раніше Федоров заявляв, що режим "Дія.Сity" є однією з найкращих податкових систем у світі, яка у 5 разів нижча за сплату податків за загальною системою. Нещодавно Кабінет міністрів України розширив дію правового режиму “Дія.City” на нові види технологічної діяльності.