12 червня
Завантажити ще

В Україні не працює половина станцій, які забезпечують інтернет

В Україні не працює половина станцій, які забезпечують інтернет

Станом на 24 листопада в Україні працює лише 44% базових станцій мобільних операторів та понад 50% мереж фіксованого широкосмугового доступу до інтернету. Про це повідомив речник Держспецзв'язку Володимир Кондрашов, якого цитує "Укрінформ".

Кондрашов закликав громадян України з розумінням ставитися до труднощів у роботі мереж та  дуже економно користуватися мобільним зв'язком та інтернетом.

- Ми просимо користуватись наразі мобільним зв'язком та інтернетом дуже економно, в умовах ракетних атак і перебоїв з електроживленням мережі працюють на межі своїх потужностей, і темпи їх відновлення будуть набагато нижчими, ніж були до російського повномасштабного вторгнення, - сказав Кондрашов під час брифінгу в Military Media Center.

Відновлення та підтримання стабільності мереж залежить від безпекової ситуації, станом мереж та енергопостачання, розповів речник Держспецзв'язку.

- При повному відключенні світла на тривалий період, якщо мобільний зв'язок відсутній взагалі , рекомендуємо скористатися фіксованим зв'язком, оскільки там набагато вищий шанс, що він працюватиме. Якщо вдома немає звичайного стаціонарного телефону, заздалегідь дізнайтеся, де знайти найближчий, - зазначив Кондрашов.

23 листопада через ракетну атаку РФ інтернет-трафік в Україні впав на 65%.