Завантажити ще

Нацбанк удвічі збільшив ліміт купівлі доларів для розміщення на депозит

Нацбанк удвічі збільшив ліміт купівлі доларів для розміщення на депозит
Фото: facebook.com/NationalBankOfUkraine

Національний банк України збільшив із 50 тис. до 100 тис. гривень щомісячний ліміт для купівлі громадянами безготівкової валюти з подальшим розміщенням на депозит терміном від трьох місяців. Після закінчення терміну долари та євро можна отримати у касах банків. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

- Збільшення ліміту дозволить додатково переорієнтувати попит населення з готівкової іноземної валюти на безготівкову, оскільки операції з продажу безготівкової валюти банками проводяться за курсом ближчим до офіційного, ніж із продажу готівкової валюти, - зазначає регулятор.

Також НБУ з 5 жовтня повертає заборону на Р2Р-перекази з гривневих платіжних карток українських банків на карти іноземних банків. У регуляторі зазначили, що після більш як семи місяців військового стану роль такого інструменту для підтримки громадян за кордоном зменшується, водночас ризики його використання зростають.

Крім того, НБУ дозволив з 1 жовтня переказувати кошти за кордон для оплати навчання на рахунок юридичної особи-нерезидента, яка відповідно до наданих навчальним закладом повноважень здійснює прийом коштів.

Новини по темі: валюта Обмін валют Нацбанк