31 травня
Завантажити ще

В Україні заборонили підвищувати тарифи на комуналку під час війни

В Україні заборонили підвищувати тарифи на комуналку під час війни
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський підписав закони, які передбачають введення в Україні мораторію на підвищення комунальних тарифів на час воєнного стану та протягом 6 місяців після його завершення. Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку громад та територій.

- Опалювальний сезон буде без підвищення тарифів на тепло та гарячу воду для споживачів. Президент України підписав надважливі закони, які забезпечать як цінову стабільність у сфері теплопостачання,  так і фінансову спроможність підприємств теплокомуненерго під час опалювального сезону 2022/23 років. Адже цей опалювальний сезон буде найскладнішим за період незалежності України, - заявив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Йдеться про закони щодо особливостей регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання №2479-IX та №2481-IX щодо фінансового забезпечення заходів, спрямованих на врегулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання, ухвалені Радою на засіданні 29 липня.

Дані документи передбачають заборони на підвищення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів. Мораторій діятиме протягом дії військового стану та шість місяців після його закінчення.