22 червня
Завантажити ще

Кабмін заморозив підвищення тарифів на електрику, за які відповідає уряд

Кабмін заморозив підвищення тарифів на електрику, за які відповідає уряд
Фото: t.me/Denys_Smyhal

Український уряд вирішив заморозити будь-яке підвищення тарифів за електроенергію. Йдеться про ціни, за які відповідає Кабінет міністрів. Про це повідомляється на урядовому порталі.

- Жодного підвищення для людей наразі не планується і не передбачається, - заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабміну.

За його словами, для стабільного функціонування ринку електроенергії та безперебійного постачання Кабмін затвердив постанову про покладання спеціальних зобов'язань на учасників ринку електроенергії, що експортуються до Європейського Союзу.

– Рекордні ціни на електроенергію в європейських країнах дозволяють українським генеруючим компаніям заробити значні кошти, які ми пропонуємо частково спрямувати на те, щоб тарифи для українців залишалися стабільними, – зазначив він.

Про те, що в Україні планують заморозити підвищення тарифів на комуналку, на початку травня анонсував голова Кабміну Денис Шмигаль. Тоді у Кабміні пропонували запровадити мораторій на підвищення тарифів на період воєнного стану та на 6 місяців після його завершення.