Завантажити ще

На Київщині почали процес відбудови Макарівського центру первинної медико-санітарної допомоги

На Київщині почали процес відбудови Макарівського центру первинної медико-санітарної допомоги

У Макарові Київської області починається процес відбудови центру первинної медико-санітарної допомоги, який був повністю зруйнований російськими військовими під час бойових дій. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

За його словами, на Київщині повністю зруйнований ще один медичний заклад – Гурівщинська медична амбулаторія, 80 медзакладів пошкоджено або зруйновано частково.

“Відновлення роботи медичних закладів на деокупованих територіях є пріоритетним, проте це необхідно робити спільними зусиллями влади та бізнесу”, - сказав Кулеба.

Очільник Київщини повідомив, що Київська ОВА, МОЗ та Благодійний фонд “Київська Школа Економіки” підписали Меморандум щодо співпраці із відбудови Макарівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

“Таке потужне партнерство допоможе не тільки відновити, а й модернізувати постраждалі під час російської збройної агресії медичні заклади Київщини”, - підкреслив Олексій Кулеба.

Як відомо, раніше заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив про початок відновлення у Чернігові обласної лікарні та обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.