Завантажити ще

В «Нафтогазі» заперечили підвищення ціни на газ

В «Нафтогазі» заперечили підвищення ціни на газ
Фото: CARLOS534 //wikimedia.org/

Прийнятий 10 травня Кабміном проект закону передбачає запровадження мораторію на підвищення цін на газ та тарифів на теплову енергію та супутні послуги. Про це повідомили у пресс-службі «Нафтогазу», додавши, що інформація від деяких ЗМІ  про підвищення в три рази ціни на газ є «маніпулятивною».

- Інформація, яка була поширена в низці засобів масової інформації стосовно того, що «в Україні ціна на опалення буде підвищена втричі», є маніпулятивною. ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» на виконання умов трирічних договорів з підприємствами теплокомуненерго (ТКЕ) дійсно встановило нові ціни на природний газ… На платіжках українців це не відіб’ється, - повідомили у пресс-службі.

У "Нафтогазі" запевнили, що схвалений законопроект передбачає запровадження мораторію на підвищення цін на газ та тарифів на теплову енергію та супутні послуги.

- Законопроект, який прийняв уряд, передбачає, що частина міжнародної фінансової допомоги для України буде використана для стримування тарифів. Цими коштами буде компенсовано різницю між економічно обґрунтованими та поточними тарифами, зокрема для ТКЕ, - підкреслили у компанії. 

В персс-службі також запевнили, що новий механізм «також дасть можливість теплокомуненерго розраховуватись за новими цінами на газ із "Нафтогазом" та погасити прострочену заборгованість».

Про що повідомляли ЗМІ

У деяких ЗМІ з'явилася інформація, що «Нафтогаз Трейдинг» у рамках трирічних договорів планує підвищити ціни на газ для ТКЕ більш ніж утричі - до 29,392 тис. гривень за тисячу кубометрів (з ПДВ, з урахуванням тарифу на послуги транспортування та коефіцієнта, що застосовується при замовленні потужності на добу уперед).

Новини по темі: Нафтогаз Газ