Завантажити ще

ОВА: У приміщеннях Чернігівської обласної лікарні стартували відновлювальні роботи

ОВА: У приміщеннях Чернігівської обласної лікарні стартували відновлювальні роботи

У Чернігівській обласній лікарні, яка постраждала від російських обстрілів, розпочато ремонтні роботи. У медзакладі пошкоджено три відділення, повідомили у Чернігівській обласній військовій адміністрації.

«Обласна лікарня — один із медичних об’єктів, що ввійшли до першої черги відновлення», - розповів очільник області В’ячеслав Чаус.

Спеціалісти зосередилися на виконанні першочергового спектру робіт: заміні вікон, ремонті першого поверху хірургічного корпусу та облаштуванні альтернативного джерела води.

За словами Чауса, у місті Чернігів постраждали усі медичні заклади. Якщо говорити загалом по області, то вісім відновленню не підлягають.

Також роботи тривають у мікрорайоні Чернігова Бобровиця, що зазнав особливо великих руйнувань під час активних бойових дій.

Нині там тривають роботи з підключення електропостачання. Невдовзі електрики розпочнуть відновлення кабельних мереж.

«Найближчим часом, за тиждень-два, мешканці Бобровиці будуть зі світлом. Загалом же в області відновлено 97% енергомережі, зруйнованої російськими військовими», — навів дані очільник ОВА.

Роботи у мікрорайоні та обласній лікарні здійснюються коштом державної субвенції, наданої на пріоритетні напрямки відбудови інфраструктури.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що на Чернігівщині готуються до відновлення Київського мосту, який був зруйнований у результаті авіаудару російської армії наприкінці березня.