Завантажити ще

Укравтодор виставив на аукціон легендарний воєнний артефакт

Укравтодор виставив на аукціон легендарний воєнний артефакт

Укравтодор оголосив благодійний онлайн-аукціон на Prozorro.Продажі. «Наш лот – легендарний дорожній знак, який був створений на третій день війни – «Нах*й, знов нах*й, до росії нах*й», – йдеться на сторінці відомства у мережі Facebook.

Виставлений на аукціон дорожній знак – із Сумської області. На ньому є сліди від куль.

Сам аукціон відбудеться 2 червня. Зареєструватися на ньому можна до 18:00 1 червня за посиланням з будь-якої точки світу. Стартова ціна за лот – 50 тисяч гривень або 1,5 тис. доларів. Інформація про учасників аукціону, а також підтвердження оплати за лот будуть опубліковані на сайті Prozorro.Продажі.

В Укравтодорі зазначають, що всі кошти, зібрані за підсумками аукціону, будуть спрямовані на спеціальний рахунок Національного банку України для потреб ЗСУ. Раніше завдяки благодійним аукціонам у державній системі Prozorro.Продажі вже вдалось зібрати більш ніж 4 мільйони гривень. 

У відомстві також нагадують історію створення знаку. «Щойно російські війська почали широкомасштабний наступ, стало зрозуміло, що навігація у них застаріла, карти якихось 80-х років. Укравтодор дав вказівку в областях демонтовувати чи замальовувати знаки із назвами населених пунктів. Діяти було потрібно швидко, і 26 лютого ми звернулися по допомогу до всіх українців, щоб вони робили демонтаж у своїх населених пунктах. А на противагу створили універсальний вказівник для окупантів, який в деяких областях навіть дорожники та комунальники встановили», – говориться у повідомленні.

Раніше міністр інфраструктури України Олександр Кубраков зазначав, що через розв'язану Росією війну обсяги транспортних перевезень України впали втричі. Перед нашою державою та міжнародними партнерами стоїть завдання запобігти світовій продовольчій кризі та врятувати український експорт, підкреслив він.