Завантажити ще

ОВА: До Івано-Франківської області переїхали майже 50 підприємства, 25 з них вже працюють

ОВА: До Івано-Франківської області переїхали майже 50 підприємства, 25 з них вже працюють

У межах програми релокації бізнесу до Івано-Франківської області переїхали 47 підприємств, а 25 з них зараз вже повноцінно запустили виробництво. Про це повідомила очільниця Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

«Станом на сьогодні більше 1️50 суб’єктів господарювання розглядають можливість переїхати на Івано-Франківщину. З них 47 – вже перевезли обладнання, в т.ч. 2️5 – вже працюють і здійснюють випуск продукції», – написала вона в Telegram.

За її словами, до області переїхали підприємства різного профілю: пошиття одягу, виготовлення матраців, будівництво модульних будинків, виробництво кондитерських та м’ясних виробів, машинобудування та металообробка тощо.

Онищук додала, що на державну підтримку у перевезенні техніки і обладнання очікують ще 9 підприємств, а загальна кількість бажаючих переїхати до області постійно збільшується.

«Ми пропонуємо вільні виробничі та складські площі, паралельно сприяємо у розміщенні людей, які змушені були покинути рідні домівки», – зазначила вона.

Нагадаємо, раніше перша віцепрем'єр-міністерка – міністерка економіки України Юлія Свириденко повідомила, що програма релокації підприємств є доступною для будь-якого бізнесу, що перебуває в зоні ризику через бойові дії.