28 травня
Завантажити ще

"Укрзалізниця" запустила зручний сервіс для евакуації та безкоштовного розселення переселенців

Разом з Мінцифрою та Офісом президента "Укрзалізниця" запустила новий сервіс “Там, де на вас чекають”. Мета проєкту - спростити процес евакуації, знаходження житла та отримання гуманітарної допомоги на новому місці для вимушених переселенців. Про це повідомила прес-служба "УЗ".

На спеціальному сайті можна отримати інформацію щодо кількості вільних місць для безкоштовного розселення, а також номери телефонів контактних центрів для переселенців в кожній області.

Бажаючим виїхати у безпечне місце слід залишити заявку через контактний центр "Укрзалізниці" за номером 0 800 503 111. Тим, хто не встиг зробити це самостійно, допомагатимуть працівники "Укрзалізниці" на вокзалах та у потягах. Місцеві органи влади будуть супроводжувати евакуйованих українців від вокзалів до місця розселення.

“На п'яти “відправляючих” вокзалах - у Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі та Лозовій - стюарди реєструватимуть тих, хто евакуюється, в єдиній системі та допомагатимуть визначитися з місцем майбутнього тимчасового поселення. На чотирьох “приймаючих” вокзалах - у Львові, Ужгороді, Чернівцях та Івано-Франківську - евакуйованих, які були зареєстровані, вже зустрічатимуть інші співробітники залізниці та волонтери, які організовано передадуть їх представникам місцевої влади. Ті, в свою чергу, доставлять евакуйованих з вокзалу до місця поселення”, - роз’яснюють у прес-службі "УЗ".

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що для ВПО планують побудувати сучасне та комфорте житло в 10 регіонах України.