28 травня
Завантажити ще

На виплати переселенцям Мінсоцполітики направило до Ощадбанку понад 4 мільярди гривень

На виплати переселенцям Мінсоцполітики направило до Ощадбанку понад 4 мільярди гривень
Фото: Crystal_L/pixabay.com/

Міністерство соціальної політики вже надіслало Ощадбанку 4,1 мільярда гривень, призначені на виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Про це повідомляє прес-служба відомства.

- Четвертий транш було перераховано 29 квітня у розмірі 1,5 мільярда гривень. Ощадбанк найближчими днями перерахує ці кошти на рахунки людей в українських банках, які отримувачі допомоги вказали у заявах на виплати, - заявила міністр соцполітики Марина Лазебна.

За її словами, інформація про переселенців досі продовжує надходити з регіонів. Міністр запевнила, що усі громадяни отримають виплати.

- Якщо ви ще не отримали виплату, не турбуйтеся, ми продовжуємо у травні фінансувати виплату допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам за березень та квітень у міру того, як отримуємо інформацію від областей. Наступний транш плануємо перерахувати 2-3 травня, – зауважила Лазебна.

Також глава Мінсоцполітика нагадала, що за заявами на допомогу від імені малолітніх дітей, які переміщені без супроводу законних представників, допомога буде виплачена, починаючи з березня, якщо заяву подано до 15 травня.