Завантажити ще

Мінекономіки працює над відновленням логістичних коридорів для бізнесу на Харківщині

Мінекономіки працює над відновленням логістичних коридорів для бізнесу на Харківщині

Доступ до кредитних коштів, зокрема за програмою “5-7-9”, дасть змогу відновити втрачені потужності підприємств Харківщини, поповнити брак обігових коштів та поставити бізнес на рейки.

Про це повідомила перша віце-прем'єр-міністер України – міністер економіки Юлія Свириденко, перебуваючи у Харкові.

За її словами, окрім програми кредитування для забезпечення сталої роботи підприємств в уряді працюють над відновленням і налагодженням логістичних коридорів не тільки для доставки гуманітарної допомоги, але й для роботи бізнесу.

Також один із першочергових кроків уряду – підтримка місцевих аграріїв на Харківщині. Вона, за словами Свириденко, передбачає залучення фінансування для придбання обладнання, його ввезення на територію України без затримок для реєстрації, закупівля добрив, поповнення насіннєвого фонду.

Свириденко розповіла, що силами "Укрзалізниці" та "Укрпошти" держава допомагає перемістити потужності бізнесу з постраждалих районів Харківщини та організувати роботу на територіях, меншою мірою уражених війною.

За її словами, надається допомога в розміщенні підприємств на новій території, підборі працівників, постачанні сировини тощо.

“Разом із тим бізнес, з яким ми спілкувалися, не має намірів залишати своє місто, свою Харківщину. Завдання держави – забезпечити максимально сприятливі умови для усіх, хто готовий пліч-о-пліч з армією, громадянами, державою в цілому відстоювати нашу незалежність, і в політичному, і в економічному сенсах”, - підсумувала Свириденко.