Завантажити ще

У Мінекономіки анонсували зниження цін на пальне. Бензин має подешевшати вже сьогодні

У Мінекономіки анонсували зниження цін на пальне. Бензин має подешевшати вже сьогодні
Фото: STRINGER/REUTERS

З п'ятниці, 18 березня ціни на пальне в Україні знизяться на 5-7 гривень за літр. Принаймні про це заявив перший заступник Міністра економіки України Денис Кудін.

За його словами, вартість палива знизиться завдяки ухваленому законопроекту про зниження податків на паливо. Кудін наголосив, що вартість дизпалива впаде майже на 5 гривень – з 44,90 до 39,96 грн/літр, а бензину – більш ніж на 7 гривень: з 43,52 до 35,76 грн/літр.

В ефірі UA разом заступник міністра також повідомив, що з початку війни в Україні вітчизняна економіка пережила глибоке піке, впавши на окремих територіях на 75%. Водночас, після трьох тижнів запеклих боїв діяльність у постраждалих регіонах поступово відновлюється.

Кудін зазначив, що на повне відновлення України після війни знадобиться близько 565 млрд гривень (включаючи компенсації воїнам, загиблим та втрачені інвестиції) та 2,5 роки роботи всієї країни.

Раніше Мінекономіки оприлюднило нову граничну вартість бензину. З 14 березня максимальна ціна «звичайного» бензину має становити не більше ніж 43,52 грн/літр, а за дизпаливо – 44,9 грн/літр.