19 червня
Завантажити ще

В Офісі президента попросили розраховуватися картками - готівку складно та небезпечно перевозити країною

В Офісі президента попросили розраховуватися картками - готівку складно та небезпечно перевозити країною
Фото: President.gov.ua

В Офісі президента закликали розраховуватися банківськими картками, а також пообіцяли переконати бізнес брати їх. Про це йдеться у двох постах заступника голови ОП Ростислава Шурми у фейсбуці. У першому записі він зазначив, що зараз готівку складно та небезпечно перевозити країною.

- Шановні українці! Розраховуйтесь, де можливо, банківськими картками, не готівкою! Сьогодні готівку складно перевозити країною. Банківська система України працює, і так буде далі. Зменште ризики для себе, магазинів та інкасаторів. Зроби свій внесок у перемогу. Плати карткою. Все буде Україна! – написав Ростислав Шурма.

Після того, як користувачі стали залишати коментарі про те, що навіть магазини великих мереж відмовляються приймати карти, Шурма повідомив, що всі продуктові та аптечні мережі, заправки прийматимуть їх протягом дня-двох.

– Зараз із ними йде активна робота. Більше того, видаватимуть готівку під карти, - запевнив заступник керівника Офісу президента.

Деякі магазини відмовилися приймати карти вже з першого дня російської агресії. Касири пояснили це розпорядженням керівництва.