Завантажити ще

Олена Шуляк: 600 тисяч грн на економічний паспорт українця – цілком реальна цифра

Олена Шуляк: 600 тисяч грн на економічний паспорт українця – цілком реальна цифра

Голова партії та заступниця фракції «Слуга народу» Олена Шуляк пояснила в інтерв’ю ТСН.ua чому сума у 600 тисяч гривен на виплати українцям після досягнення ними 18-річчя є цілком реальною.

-  Гроші від рентних платежів, які нараховуються державі за використання корисних копалин, будуть просто накопичуватися на рахунках дітей. Кожного року держава перерахує дві мінімальні зарплати. І поки дитина виростає, майже 600 тис. грн вже є. А в цей час держава користується цими грошима, але вони є захищеними, тобто, їх можна вкладати в державні цінні папери, які не згорять, - пояснила Олена Шуляк.

Очільниця партії привела приклад, що якою б важкою не була ситуація, держава знайде можливості виконати свої обіцянки.

- Коли в Україну прийшов ковід, наша медична система взагалі не була готова до таких викликів. За два роки вдвічі збільшено фінансування, забезпечено обладнанням, вкладено великі гроші в будівництво нових лікарень. Тобто, коли важко працює економіка, все ж таки знаходилися кошти, щоб фінансувати медицину. Тому, думаю, з економічним паспортом українця може бути точно така ж історія, - переконана Олена Шуляк.

На її думку, сума у $20 тис (600 тис. грн) є цілком реалістичною. І люди зможуть витратити ці гроші на освіту в українському виші, придбання власного житла, і на лікування навіть раніше 18 років.