12 червня
Завантажити ще

На Закарпатті за програмою Зеленського відремонтували понад 200 км мальовничої дороги

На Закарпатті за програмою Зеленського відремонтували понад 200 км мальовничої дороги

У межах Закарпаття цьогоріч завершать ремонт національної автодороги Н-09 Мукачево-Рахів-Івано-Франківськ-Львів. За два роки за програмою президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” із 208 км траси в області відремонтували вже 206. Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Закарпатській області.

“Національна автодорога Н-09 Мукачево-Рахів-Івано-Франківськ-Львів одна із найбільш мальовничих в Україні. Флагманський маршрут Західної України, що з'єднує три області – Закарпатську, Львівську та Івано-Франківську”, - йдеться у повідомленні Служби.

Як розповіли у відомстві, у ході ремонту на Яблуницькому перевалі, через який проходить автодорога Н-09, також облаштували оглядовий майданчик. Висота перевалу – 931 м над рівнем моря. З оглядового майданчика у хорошу погоду видно частину Свидовецького масиву та гору Близницю, а також гірські вершини Говерли та Петроса.

“А ще траса Н-09 веде до Драгобрату - найвисокогірнішого курорту України”, - додали в САД.

“Дороги до високогірних курортів найзахіднішої області України щороку стають все комфортнішими та доступнішими”, - наголосили у закарпатській Службі автодоріг.

Нагадаємо, заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко раніше повідомив, що у 2022 році планується оновити чи побудувати 5,5 тис. км доріг державного значення та понад 1,4 тис. км автошляхів місцевого значення.