1 жовтня
Завантажити ще

У Кропивницькому відремонтують столітню дитячу обласну лікарню

У Кропивницькому відремонтують столітню дитячу обласну лікарню

Кіровоградську дитячу обласну лікарню буде відремонтовано за програмою президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це повідомляє Кіровоградська ОДА.

«Цей об’єкт є пріоритетним на поточний рік. Щороку в закладі кваліфіковану медичну допомогу отримують 10-11 тисяч маленьких пацієнтів. Лікарня побудована у 1915 році, тому наразі вона потребує невідкладного проведення реконструкції», — зазначила голова ОДА Марія Чорна.

Ремонтом, за словами Чорної, будуть охоплені інфекційне відділення, корпус № 6 та харчоблок. За інформацію департаменту капітального будівництва ОДА, заплановано заміну внутрішніх інженерних мереж, віконних та дверних блоків, внутрішні опоряджувальні роботи приміщень, придбання медичного обладнання, меблів й інвентарю та технологічного обладнання для харчоблоку.

Наразі вже почалися роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Нагадуємо, нещодавно заступник керівника Офісу президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко розповів, що цього року в межах програми відремонтують 68 медичних закладів. Загалом програма «Велике будівництво» у 2022 році охопить 715 об’єктів у 24 областях.