Завантажити ще

В Україні почнуть модернізацію міжнародних пунктів пропуску

В Україні почнуть модернізацію міжнародних пунктів пропуску

У Міністерстві інфраструктури України прогнозують, що після модернізації міжнародних автомобільних пунктів пропуску у межах програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” вдасться розв’язати критичну проблему з чергами на українському кордоні. Про це заявив міністр Олександр Кубраков.

“У нашої команди є відповідний управлінський досвід для того, щоб налагодити процеси модернізації автомобільних пунктів пропуску, створити комфортний простір для користувачів та нарешті розв’язати критичну проблему з чергами на українському кордоні”, - сказав він.

У відомстві зазначили, що повноваження щодо будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних пунктів пропуску через державний кордон рішенням Уряду надано Міністерству інфраструктури України. “Це рішення долучає до президентського проекту “Велике будівництво” прикордонну інфраструктуру, а саме міжнародні автомобільні пункти пропуску. Зокрема “Ягодин — Дорогуськ”, “Ужгород — Вишнє-Нємецьке” та “Чоп — Захонь”, - розповів міністр.

“Наш флагманський проект: модернізація та розбудова МАПП “Ягодин — Дорогуськ”. Через нього здійснюється 40 % усіх автомобільних вантажних перевезень в Україні”, - підкреслив Кубраков, нагадавши, що модернізація пунктів пропуску, підвищення їх пропускної спроможності — частина зобов’язань України у рамках міжнародних домовленостей, зокрема з Польщею.

У Мінінфраструктури нагадали, що на сьогодні в Україні функціонують 100 пунктів пропуску для автомобільного сполучення, включаючи міжнародні, міждержавні та місцеві.

Раніше заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко розповів про плани будівництва у рамках програми Володимира Зеленського першого концесійного автобану Краковець – Броди – Львів – Рівне.

#великебудівництво #програмапрезидента #МКПП #автобан

Новини по темі: кпп Велике будівництво