Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Податкові органи підтвердили відсутність податкової заборгованості на підприємствах групи "Метінвест" (документи)

Податкові органи підтвердили відсутність податкової заборгованості на підприємствах групи
Фото: metinvestholding.com

Податкові органи підтвердили відсутність заборгованості на Північному, Інгулецькому та Центральному гірничо-збагачувальних комбінатах групи компаній "Метінвест", на яких правоохоронні органи проводили обшуки 1 лютого через податкові порушення, які нібито мають місце.

Про це повідомляється у листах Східного міжрегіонального управління, Головного управління Дніпропетровської та Головного управління Кіровоградської областей Державної податкової служби України, які опинилися у розпорядженні УНІАН.

Як повідомляв УНІАН, група компаній "Метінвест" з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств у 2021 році перерахувала до бюджетів усіх рівнів в Україні 52,7 млрд грн податків та зборів, що у 2,4 разу більше, ніж у 2020 році.

Минулий рік став рекордним за сумою сплачених податків за всю історію існування "Метінвесту". Цьому сприяли сприятлива ринкова ситуація та підвищення операційної ефективності компанії.

У той же час 1 лютого правоохоронці почали проводити обшуки на гірничо-збагачувальних підприємствах групи через податкові порушення, які нібито мають місце.

Як зазначав у коментарі УНІАН політолог Микола Давидюк, подібні дії призводять до тиску на український бізнес та створюють негативний інвестиційний клімат у країні.

Новини по темі: Податки Метінвест