4 жовтня
Завантажити ще

На Закарпатті за програмою «Велике будівництво» освітлюють горну трасу

На Закарпатті за програмою «Велике будівництво» освітлюють горну трасу

На ділянці дороги Н-13 Львів-Самбір-Ужгород від межі Львівської області до Жорнавського перевалу завершується встановлення освітлення в межах населених пунктів. Роботи тривають в рамках програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», повідомляє Служба автомобільних доріг у Закарпатській області.   

«Із освітленням, яке наразі працює в тестовому режимі, села Ужок, Волосянка, Луг та Ставне. Загальна протяжність  - 15 км. Світильники встановлені на оцинкованих опорах з урахуванням принципів енергозбереження», – розповідають дорожники.

Також в межах сіл вже влаштовані тротуари з урахуванням потреб населення для безпечного та безбар’єрного пересування. На зупинках громадського транспорту підрядна компанія облаштувала заїзні кишені для автобусів з посадковими майданчиками. В 2022 році тут будуть встановлені ще й павільйони.

Варто відзначити, що цей маршрут веде до відомої туристичних локації – Ужоцького перевалу. Він розташований на висоті 889 метрів на межі Галичини та Закарпаття і є одним із найулюбленіших місць для фото серед мандрівників.

«Загальна протяжність автошляху в Закарпатті – 87 км, уже введено в експлуатацію відремонтовані 60 км», – додали у повідомленні.

Нагадаємо, раніше координатор програми «Велике будівництво» і заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що впродовж 2021 року в Україні було збудовано та відновлено понад 7 тисяч кілометрів доріг.