Завантажити ще

"Ковідна тисяча" допоможе підліткам одержати якісну освіту

Відтепер програмою "єПідтримка" зможуть скористатися підлітки віком 14-18 років. Це дозволить захистити здоров’я молодих людей і водночас надати їм можливість отримати якісні освітні послуги.
 
Про це заявила голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк. 
 
«Пропаганда щеплення досі одне з головних завдань президента та його команди. Тепер програма розширюється і на підлітків 14-18 років, адже для нас важливо захистити від пандемії всі категорії українців. Саме тому з 7 лютого 1000 грн виплачуватимуть тим, хто отримав дві дози вакцини від коронавірусу, а також має паспорт та номер платника податків», - сказала вона.
 
Традиційно ці кошти можна витратити на книги,  спорт, кіно, театри, подорожі Україною. Але у випадку з підлітками категорії розширили. Молоді люди зможуть витратити цю тисячу також на освітні послуги, дитячі позашкільні гуртки, перебування в літньому/спортивному дитячому таборі, спортивні товари (ковзани, лижі, туристичне приладдя тощо), канцтовари, шкільне приладдя.
 
«Таким чином ми, з одного боку,  допоможемо бізнесу, а з іншого - стимулюватимемо молодь витрачати кошти на ті речі, які дозволять їм займатися спортом, укріплювати свій організм і отримувати якісні освітні послуги», - підсумувала голова партії.
 
Як зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, люди віком від 60 років вже витратили понад 132 млн грн на лікарські засоби за 9 днів після розширення програми. Загалом у межах "єПідтримки" українці витратили 2,3 млрд грн.
 

Новини по темі: Діти вакцинація