20 червня
Завантажити ще

IBOX BANK (АТ «АЙБОКС БАНК») зафіксував п'ятикратне зростання доходу у 2021 році

IBOX BANK (АТ «АЙБОКС БАНК») зафіксував п'ятикратне зростання доходу у 2021 році
Фото: iboxbank.online

За підсумками 2021 року дохід IBOX BANK (АТ "АЙБОКС БАНК") збільшився вп'ятеро, а загальні активи банку зросли на 90%, до 3,8 млрд грн.

Кредитно-інвестиційний портфель показав приріст 67%, а балансовий капітал збільшився на 136%. Все це позначилося на фінансовому результаті, який також зріс у порівнянні з 2020 роком на 378%.

«Наші основні фінансові показники за підсумками минулого року підтверджують, що стратегія транзакційного бізнесу є максимально ефективною з точки зору знаходження стійкої позиції на ринку та розвитку. У 2022 році банк продовжить наголошувати на транзакційному бізнесі, впроваджуючи новітні світові технології банківського сектора для юридичних та фізичних осіб», - розповів голова правління IBOX BANK Петро Мельник.

Нагадаємо, минулого року «АЙБОКС БАНК» продовжив розширювати мережу відділень, випустив нові карткові продукти, зокрема спільно з партнером Moneyveo. Спільно з Visa запущено безконтактні платежі Apple Pay, Google Pay та Garmin Pay.

У грудні 2021 року IBOX BANK запустив мобільний додаток для смартфонів під керуванням ОС Android та iOS.

Також минулого року банк розпочав прийом платежів на користь казино, які отримали ліцензію Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей України.

Новини по темі: Фінанси Банки кредит