Завантажити ще

єПідтримка: за два тижні українці витратили на книги 250 млн грн, а на спорт – 59 млн

єПідтримка: за два тижні українці витратили на книги 250 млн грн, а на спорт – 59 млн
Фото: pixabay.com/memyselfaneye

За два тижні після старту програми єПідтримка жителі України витратили понад 700 мільйонів гривень. Найбільше грошей отримали книжкові магазини. Про це повідомили у Міністерстві економіки.

- Зокрема, за видами видатків найпопулярнішими стали: книгарні – 250 млн грн; кінотеатри – 210 млн. грн.; залізничні та авіа пасажирські перевезення – 90 млн грн; театри, концерти та розважальні послуги – 87 млн. грн; спорт – 59 млн. грн., - йдеться у повідомленні пресслужби.

Заявки на отримання 1000 гривень подали 6,2 мільйона жителів країни. З другої половини січня 2022 року українці віком понад 60 років зможуть витратити кошти на ліки, - додали в Мінекономіки. Люди, які не мають смартфонів, зможуть подати звернення на отримання коштів у другому-третьому кварталі 2022 року.

Офіційний старт держпрограми єПідтримка пройшов 19 грудня. Крім популяризації вакцинації, це підтримка секторів економіки, які найбільше постраждали від карантинних обмежень. 1000 гривень можуть отримати усі повнолітні громадяни України, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Кошти надаються на чотири місяці з моменту отримання, витратити їх можна як онлайн, так і офлайн. Програма триватиме до 18 грудня 2022 року.