Завантажити ще

Alvarez & Marsal (США): кошти англійських компаній сім'ї Суркісів у ПриватБанку мають легальне походження

Alvarez & Marsal (США): кошти англійських компаній сім'ї Суркісів у ПриватБанку мають легальне походження
Фото: privat24business.pp.ua

Висновки багатомісячної роботи американської аудиторської компанії Alvarez & Marsal свідчать, що у коштів англійських компаній сім'ї Суркісів у ПриватБанку легальне походження, гроші не мають жодного відношення до схеми виведення кредитних коштів ПриватБанку.

Про це повідомив адвокат Ігоря Суркіса Ігор Алексєєв, посилаючись на результати аудиту, які є в його розпорядженні.

«Міжнародні аудитори фактично по молекулах проаналізували кожну фінансову операцію. Фахівцям Alvarez & Marsal була надана інформація не тільки про те, звідки походять ці кошти, а й про те, куди і на що ці кошти витрачалися», - зазначив адвокат.

На думку Алексєєва, це безпрецедентна відкритість і транспарентність.

«На моє переконання, ви не знайдете в Україні подібних прикладів, коли практично всю фінансову звітність вивертають і перевіряють кожну операцію до найдрібніших деталей», - говорить він.

За словами юриста, висновки аудиту прості й однозначні - депозити мають легальне походження. Вони не мають жодного відношення до схем виведення кредитних коштів ПриватБанку.

«І це, наголошую, встановили міжнародні аудитори за результатами відповідного форензик-розслідування. На сайті американської компанії ви можете знайти коротке резюме проведеного аналізу і тих висновків, яких вони дійшли», - додає Алексєєв.