Завантажити ще

Пранк під ФДМУ: працівники ПКМЗ захищають свої права

Пранк під ФДМУ: працівники ПКМЗ захищають свої права
Фото: Posterrr/Вікіпедія

Колектив «Першого Київського машинобудівного заводу» (колишній «Більшовик») загрожує вдатися до радикальних дій у разі, якщо їх інтереси не будуть враховані під час приватизації заводу.

Як заявив голова ГО «Вибачте, что живі» Данило Турчин, який допомагає працівникам заводу відстоювати їх права, сьогодні він у супроводі журналістів намагався обговорити ситуацію з керівництвом Фонду державного майна, відповідального за приватизацію ПКМЗ. Однак глава Фонду Дмитро Сенниченко не захотів пускати журналістів, заявивши, що буде говорити тільки з Данилом Турчиним.

«Ми пройшли акредитацію, показали документи, техпаспорт на телекамеру. Але вони почали говорити, що запустять тільки мене. Такий собі «договорнячок». Тоді я сказав, що звернуся до ДБР, що мені намагалися дати хабар », - заявив голова ГО.

За його словами, він влаштував перфоманс під Фондом держмайна, щоб привернути увагу керівництва Фонду до проблем працівників ПКМЗ. Спочатку учасники мініпротесту почали кидати яйця, а потім Данило Турчин вилив на покришки рідину, схожу на запальну суміш. Після умовлянь представників поліції не підпалювати шини, Данило показово відпив з пляшки, так як в ній була проста вода.

«На цей раз я не збирався нічого палити. Нам важливо було показати, що ми не допустимо нехтування правами колективу «Більшовика». У нас, як і у президента Зеленського, чиїм ставлеником є Сенниченко, теж є почуття гумору, тому ми зробили такий пранк. Але вони злякалися. Я зазначив, що це в останній раз ми дозволили Фонду держмайна нас обдурити. Більше такого не буде, і подальші наші дії будуть більш радикальними. Наша фантазія не має меж, і ми будемо її демонструвати. І ці 35 гектарів стануть їм поперек горла », - підсумував Данило Турчин.

Як повідомлялося в пресі «Перший київський машинобудівний завод», який займає 35 гектарів на столичній Шулявці, планують віддати під житло та офіси. При цьому невідомою залишається доля колективу заводу. За різними даними, виробництво ПКМЗ планують перевести в місто Жашків Черкаської області, проти чого активно виступають співробітники екс- «Більшовика».

Аукціон з приватизації заводу запланований на 27 жовтня.