Завантажити ще

У чеках із заправок "БРСМ" виявили ознаки податкових порушень

У чеках із заправок
Фото: facebook.com/BRSM.NAFTA

Про це повідомляє профільний портал enkorr.ua з посиланням на Консалтингову групу "А-95".

"Мережа автозаправних станцій "БРСМ-Нафта" продовжує видавати касові чеки, які не відповідають вимогам законодавства. Це є ознакою махінацій з готівкою з метою зниження оподаткування, вважають в Консалтинговій групі "А-95", яка провела контрольну закупівлю палива в мережі "БРСМ-Нафта", - пишеться в статті.

Журналісти повідомляють, що чеки, видані на АЗС в Нікополі (Дніпропетровська область) та Ужгороді (Закарпаття), не містили вказівки на форму оплати, що є порушенням вимог положення “Про форму та зміст розрахункових документів”, затвердженого наказом №13 Міністерства фінансів України від 21 червня 2016 р.

"Так, пункт 3 положення визначає, що фіскальний чек, зокрема, повинен містити такі обов'язкові реквізити, як позначення форми оплати (готівкою, електронним платіжним засобом, в кредит і т.д.). У разі відсутності в документі хоча б одного з обов'язкових реквізитів, а також недотримання сфери його призначення такий документ не буде прийматися як розрахунковий", - наголошується в статті на профільному порталі.

За підсумками вересневої перевірки представники Консалтингової групи "А-95" збираються звернутись до Державної податкової служби з проханням дати оцінку даним фіскальним документам, що видаються на АЗС “БРСМ-Нафта”.

У Консалтинговій групі “А-95” також зазначають, що почали проект з вивчення касової дисципліни на “БРСМ” після заяви голови парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, який на прикладі чека з АЗС “БРСМ-Нафта” продемонстрував роботу податкових “скруток” на АЗС.

Як повідомлялось раніше, у вересні 2021 року Державна фіскальна служба заблокувала всі три нафтобази “БРСМ”, міні-НПЗ в Гадячі, що входять до структури групи, а також всі столичні АЗС (6 станцій) в рамках розслідування торгівлі фальсифікатом та ухилення від сплати податків.

Новини по темі: Бензин паливо АЗС