Завантажити ще

Двохтисячна акція протесту під Кабміном і ОП: співробітники БРСМ звинуватили УКРІНФОРМ в змові і незаконного блокування бізнесу

Двохтисячна акція протесту під Кабміном і ОП: співробітники БРСМ звинуватили УКРІНФОРМ в змові і незаконного блокування бізнесу

Як повідомляють учасники акції, починаючи з 27 серпня УКРІНФОРМ перешкоджають господарській діяльності БРСМ і компаній-партнерів. На підставі рішення Святошинського суду слідчі третій тиждень блокують роботу БРСМ і нафтобаз: забороняють використовувати майно і відвантажувати продукцію на АЗС. При цьому слідчі повсюдно порушують Конституцію і КК України. "Згідно із законом слідчі дії не повинні перешкоджати законній господарській діяльності. Тут же все навпаки: слідчі більше 3-х тижнів блокують роботу підприємств. Вони оглядали особисті речі співробітників, намагалися подивитися інформацію з їх персональних комп'ютерів, на що суд не давав дозволу. Вони приїхали з підготовленими понятими, у яких навіть паспортів з собою не виявилося. Фактично на об'єкти підвищеної небезпеки завозять людей, особи яких неможливо встановити ", - заявив адвокат Віталій Маковій.Він зазначив, що мережа БРСМ-Нафта і компанії-постачальники готові добровільно надати слідчим усі необхідні для них документи, однак ті навмисно затягують слідство: вони до сих пір не закінчили обшуки і не зробили відбір проб палива.
Топ-менеджер "БРСМ-Нафта" Олександр Мельничук назвав такі дії УКРІНФОРМ і особисто її керівника Вадима Мельника свавіллям. На його думку, це спланована атака на бізнес, який справно платить податки і дає роботу понад 4,7 тис. Людей.

"Більше 2 тисяч співробітників вийшли на мирну акцію протесту, щоб зупинити свавілля по відношенню до" БРСМ-Нафта ". Руками УКРІНФОРМ заблокована діяльність мережі, заблоковані нафтобази, з яких постачають паливо на всю мережу. За інформацією ЗМІ, замовник атаки - мережа ОККО, якій володіє Віталій Антонов. Займається цю атаку Юрій Кучабський - віце-президент корпорації "Галнафтогаз". Вони домовилися з Мельником створити нашому бізнесу проблеми ", - заявив Олександр Мельничук.
Учасники акції звернулися з проханням до президента Володимиру Зеленському, главі Офісу президента Андрію Єрмаку, керівникам Кабінету міністрів втрутитися в ситуацію і зупинити тиск на законослухняний бізнес.

 
 
 

 

Новини по темі: Акція протесту АЗС паливо