Завантажити ще

Продюсер Євген Таллер розповів, чому акторам за зйомки в "Кохання та блогери" платили більше, ніж топ-блогерам

Продюсер Євген Таллер розповів, чому акторам за зйомки в
Фото: instagram.com/tallertv

Продюсер фільму "Кохання та блогери" Євген Таллер розповів "КП в Україні", що гонорар артистів за зйомки в його кінострічці був більший, ніж у топ-блогерів. За словами Євгена, це пов'язано з тим, що блогери займалися не своєю прямою діяльністю.

- Я – завжди за те, щоб усі працювали за гроші. Це важка праця, зміни були по 14-16 годин, тож, звісно, блогери знімалися за гонорар. Якби ми прийшли до блогерів за рекламою в їхніх інстаграмах, вони були б дорожчими, ніж народні артисти. А оскільки вони займалися не своєю прямою діяльністю, а акторською, в якій вони ще не суперсильні, звісно ж, гонорари наших народних акторів були вищими, – поділився продюсер.

Таллер також вважає, що для блогерів зйомки в кіно – це вихід за рамки онлайн-простору, в якому вони – "королі". Однак, незважаючи на те, що він популярний у Instagram або TikTok, але у них не так багато офлайн-проектів.

- А це класна можливість виходу з платформи, де ти і так суперуспішний, і спробувати себе в іншому. Блогери – це ж про челендж, тому, гадаю, для багатьох запрошення на кастинг було й викликом – а чи зможу я?, – зазначив Євген.

Для зйомок у фільмі вони з командою провели великий п'ятиденний кастинг, аби підібрати добрий акторський каст.

- Я не хотів складати каст, орієнтуючись лише на кількість передплатників. Так, вони могли дати кіно багато своїх плюшок та бонусів, але якби вони зіграли огидно, то вже на другий день прокату всі сказали б, що це дивитися не можна. Тому ми обирали тих, хто має акторські задатки на рівні, - сказав він.

"Кохання та блогери" - перша українська повнометражна картина про блогерів. Події фільму відбуваються у містечку Кагаплік, куди з'їжджаються п'ять зірок Інстаграма, щоби виправити "мерську репутацію" перед виборами.

Режисером картини виступили Дмитро Голумбевський ("Манекен", "Дірка"), продюсерами – засновник рекламної агенції WhyNot? Enot Євген Таллер та шоумен Володимир Остапчук. У фільмі знялися Ольга Сумська, Назар Задніпровський, Катерина Кістень Інна Приходько. З найпопулярніших блогерів у комедії з'являться Ганна Трінчер, Вікторія Маремуха, Роман Свічкаренко, Ксюша Манекен, Ганна Алхім, Женя Білозеров.

Прем'єра відбудеться 20 січня 2022 року.