23 травня
Завантажити ще

Pianoбой, Ярмак та Коля Серга виступили у звільненому Херсоні

Pianoбой, Ярмак та Коля Серга виступили у звільненому Херсоні
Фото: facebook.com/pianoboy.band

Українські артисти Дмитро Шуров (Pianoбой), Коля Серга та Олександр Ярмак 18 листопада виступили центрі Херсона, звільненого українськими захисниками від російських окупантів. Про це Шуров написав на своїй сторінці в Instagram.

Артисти заспівали для херсонців гімн України, гімн січових стрільців, а також пісні зі свого репертуару. Музиканти запевняють, що зараз багатьом жителям міста, яке довгі місяці були в окупації, зараз вкрай необхідні позитивні емоції, підтримка та допомога психолога.

- Люди дуже стомлені, але щасливі, стільки драматичних історій я почув за кілька годин. Ні світла, ні інтернету, ні води, ні опалення херсонці не мають. Але перше, що я почув від людей на вулиці: "Привезіть до нас психологів, нам треба виговоритись, дайте нам пісень, щоб заглушити цю постійну канонаду, яка звучить і в реальності, і в голові", - написав він.

Шуров зазначив, що зараз у Херсоні панує особлива атмосфера, несхожа на інші міста. Він подякував мешканцям за стійкість та теплий прийом, висловивши надію, що незабаром знову повернеться до міста з концертами.

Фото
Фото
19 Листопада 202207:50